Разлика помеѓу преработките на „Папа Елевтериј“

Нема измена во големината ,  пред 13 години
с
с (Бот Менува: la:Eleuther)
с (Бот Менува: sr:Папа Елеутерије)
[[ru:Элевтерий (папа римский)]]
[[sk:Eleutér]]
[[sr:СветиПапа ЕлетеријеЕлеутерије]]
[[sv:Eleutherus]]
[[sw:Papa Eleutero]]
46.384

уредувања