Разлика помеѓу преработките на „Делос“

Нема измена во големината ,  пред 6 години
с
M4r51n ја премести страницата Дилос на Делос презапишувајќи врз пренасочување
с (M4r51n ја премести страницата Дилос на Делос презапишувајќи врз пренасочување)