Предлошка:Будизам-никулец: Разлика помеѓу преработките

Нема измена во големината ,  пред 10 години
с
Bjankuloski06 ја премести страницата Шаблон:Никулец за Будизам на Шаблон:Будизам-никулец: Некој се правел многу паматен
[проверена преработка][проверена преработка]
с Bot: Migrating 14 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q10405858 (translate me)
с Bjankuloski06 ја премести страницата Шаблон:Никулец за Будизам на Шаблон:Будизам-никулец: Некој се правел многу паматен
(нема разлика)