Разлика помеѓу преработките на „Микелоцо“

Додадени 24 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sr:Микелоцо
с
с (Бот Додава: sr:Микелоцо)
[[pt:Michelozzo Michelozzi]]
[[ru:Бартоломмео, Микелоццо ди]]
[[sr:Микелоцо]]
[[sv:Michelozzo di Bartolommeo]]
[[th:มิเกลอโซ มิเกลอซิ]]
59.415

уредувања