Разлика помеѓу преработките на „Светска турнеја UCI 2011“

Нема измена во големината ,  пред 6 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
|{{ct|LAM|2011}}
|align=center|856
|[[Микеле Скарпони|Скарпони]] (419), [[Дамијано Кунего|Кунего]] (213), [[Грега Боле|Боле]] (91), [[Алесандро Петаки|Петаки]] (81), [[ПжемиславПшемислав Њемјец|Њемјец]] (52)
|-
|align=center|7