Разлика помеѓу преработките на „ФК Силекс“

Нема измена во големината ,  пред 6 години
Одбиена последната промена во текстот (од 92.53.40.8) и вратена ревизијата 3117854 на Oliverkratovo
(Одбиена последната промена во текстот (од 92.53.40.8) и вратена ревизијата 3117854 на Oliverkratovo)
{{Инфокутија фудбалски клуб|
име = ФК КратерСилекс|
лого = [[Податотека:FK Sileks.PNG|100px|Амблемот на ФК Силекс]]|
целосно име = ФК Силекс Кратово|