Разлика помеѓу преработките на „1495“

Одземен 11 бајт ,  пред 6 години
Sulejman I
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-{{PAGENAME}} +{{subst:PAGENAME}} & -{{#expr: +{{subst:#expr: & -{{#switch: +{{subst:#switch:))
(Sulejman I)
*
 
Sulejman I
== Родени ==
 
*
 
== Починале ==
Анонимен корисник