Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Претседатели на МОК“

нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 20 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q8214739 (translate me))
[[Мајкл Морис, 3-от Барон Киланин|Лорд&nbsp;Киланин]]&nbsp;<small>(1972&ndash;1980)</small>&nbsp;|
[[Хуан Антонио Самаранч]]&nbsp;<small>(1980&ndash;2001)</small>&nbsp;|
[[Жак Рог]]&nbsp;<small>(2001&ndash;сè уште2013</small>)</small>&nbsp;|
[[Томас Бах]]&nbsp;<small>(2013&ndash;сè уште</small>)
|}
<noinclude>