Разлика помеѓу преработките на „Арно (река)“

Додадени 12 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: bs:Arno
с (упс)
с (Бот Додава: bs:Arno)
[[bg:Арно]]
[[br:Arno]]
[[fibs:Arno (joki)]]
[[ca:Arno]]
[[cs:Arno]]
[[da:Arno]]
[[de:Arno (Fluss)]]
[[en:Arno River]]
[[eo:Rivero Arno]]
[[es:Arno]]
[[et:Arno jõgi]]
[[enfi:Arno River(joki)]]
[[fr:Arno (fleuve)]]
[[gl:Río Arno]]
[[sk:Arno]]
[[sr:Река Арно]]
[[fi:Arno (joki)]]
[[sv:Arno]]
[[tr:Arno Nehri]]
1.030

уредувања