Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Острови во Индонезија“

с
нема опис на уредувањето
 
с
 
{{Катпов|Список на острови во Индонезија}}
[[Категорија:Острови во Азија]]
{{рв|Islands of Indonesia}}
{{Портал|Индонезија}}
 
{{поврзанакат|Архипелази во Индонезија}}
[[Категорија:Острови по земја|Индонезија]]
[[Категорија:Острови во Азија|Индонезија]]
[[Категорија:Географија на Индонезија]]