Разлика помеѓу преработките на „Пајак (планина)“

Нема измена во големината ,  пред 6 години
с
нема опис на уредувањето
с
с
| map_caption = Местоположба на Пајак
| label_position = right
| location = [[ЕјејскаЕгејска Македонија]], [[Грција]]
| range = [[Централна Македонија]]
| lat_d = 40 | lat_m = 57 | lat_s = 11.51 | lat_NS = N