Разлика помеѓу преработките на „Пајак (планина)“

с
нема опис на уредувањето
с
с
{{Инфокутија Планина
| name = Пајак
| other_name = ''{{lang-јаз|el|Πάικο}}''
| photo = Paiakpl031.jpg
| photo_caption = Поглед на Пајак
| elevation_m = 16501.650
| elevation_ref = <ref>[http://www.minenv.gr/1/12/121/12103/viotopoi/g1240003.html]</ref>
| prominence_m =