Разлика помеѓу преработките на „Неметал“

Додадени 16 бајти ,  пред 11 година
с
Бот: Интервики за избрани статии за lmo:Minga metàj
с (Бот Менува: nds:Nichmetall)
с (Бот: Интервики за избрани статии за lmo:Minga metàj)
[[jv:Nonlogam]]
[[ko:비금속]]
[[lmo:Minga metàj]] {{Link FA|lmo}}
[[ms:Bukan logam]]
[[nds:Nichmetall]]
18.766

уредувања