Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Реки во Англија“

с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 40 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q6156346 (translate me))
с
{{Катпов|ЛистаСписок на реки во Англија}}
{{Ризница-врска|Rivers of England}}
 
[[Категорија:Реки во Обединетото Кралство| Англија]]
[[Категорија:Географија на Англија]]
[[Категорија:Релефни форми во Англија]]
[[Категорија:Реки во Обединетото Кралство|Англија]]