Разлика помеѓу преработките на „Сала Бонифика“

Додадени 2.546 бајти ,  пред 7 години
Создадена страница со: {{unreferenced|date=November 2012}} {{Use dmy dates|date=May 2013}} {{Инфокутија стадион | име = Арена Бони...
(Создадена страница со: {{unreferenced|date=November 2012}} {{Use dmy dates|date=May 2013}} {{Инфокутија стадион | име = Арена Бони...)
(нема разлика)
377

уредувања