Разлика помеѓу преработките на „Арена Златорог“

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Use dmy dates|date=February 2013}} {{Инфокутија стадион | име = Арена Златорог | прекар ...)
 
| отворен = 2003
| реновиран =
| проширен = 2010
| затворен =
| срушен =
377

уредувања