Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:FIBA roster header“

Создадена страница со: {| class="toccolours" style="font-size: 95%; {{#ifeq:{{NAMESPACE}}|{{ns:10}}|width:100%;}}" |- ! colspan="2" style="background-color: {{{bg1|white}}}; te...
(Создадена страница со: {| class="toccolours" style="font-size: 95%; {{#ifeq:{{NAMESPACE}}|{{ns:10}}|width:100%;}}" |- ! colspan="2" style="background-color: {{{bg1|white}}}; te...)
(нема разлика)
377

уредувања