Разлика помеѓу преработките на „Квалификации за европското првенство во кошарка 2015“

Создадена страница со: {{Use dmy dates|date=January 2013}} Оваа Страна ги покажува квалификациите за '''Европско првенств...
(Создадена страница со: {{Use dmy dates|date=January 2013}} Оваа Страна ги покажува квалификациите за '''Европско првенств...)
(нема разлика)
377

уредувања