Разлика помеѓу преработките на „Сала Подмежакла“

Додадени 4.518 бајти ,  пред 7 години
Создадена страница со: {{Инфокутија стадион | име = Сала Подмежакла</br>Dvorana Podmežakla | прекар = | ...
(Создадена страница со: {{Инфокутија стадион | име = Сала Подмежакла</br>Dvorana Podmežakla | прекар = | ...)
(нема разлика)
377

уредувања