Ставрополски Крај: Разлика помеѓу преработките

с
нов клуч за подредување на Категорија:Ставрополски крај: " " со помош на HotCat
[проверена преработка][проверена преработка]
с (додадена Категорија:Краеви во Русија со помош на HotCat)
с (нов клуч за подредување на Категорија:Ставрополски крај: " " со помош на HotCat)
{{Русија-гео-никулец}}
 
[[Категорија:Ставрополски крај| ]]
[[Категорија:Краеви во Русија]]