KriFFek

Членува од 6 јуни 2008
Додадени 53 бајти ,  пред 13 години
нема опис на уредувањето
(Нова страница: {{Вавилон-3|ru|en-2|mk-1}} '''Добредојдовте на мојата профилна страница!''' Jа роден во е Русија. Интер...)
 
'''Добредојдовте на мојата профилна страница!'''
Jа роден во е [[Русија]]. Интерес е Евровизија музика.
 
[[ru:Участник:KriFFek]]
[[en:User:KriFFek]]
3

уредувања