Разлика помеѓу преработките на „Аеродром Улцињ“

Додадени 1.425 бајти ,  пред 7 години
Создадена страница со: {{Unreferenced|date=December 2009}} {{Инфокутија Аеродром | name = Аеродром Улцињ | nativename = Aeroporti Ulqi...
(Создадена страница со: {{Unreferenced|date=December 2009}} {{Инфокутија Аеродром | name = Аеродром Улцињ | nativename = Aeroporti Ulqi...)
(нема разлика)
377

уредувања