Разлика помеѓу преработките на „Галилеја“

Додадени 135 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
[[Категорија:Географија на Израел]]
[[Категорија:Библиски локации]]
 
<br />
[[User:Kame vasilov|Каме]] <small>([[User talk:Kame vasilov|разговор]])</small> 13:44, 27 август 2013 (CEST)
161

уредување