Силјан Аврамовски: Разлика помеѓу преработките

с
[проверена преработка][проверена преработка]
(Одбиена последната промена во текстот (од 79.126.230.49) и вратена ревизијата 2968007 на Addbot)
[[Категорија:Министри за внатрешни работи на Република Македонија]]
[[Категорија:Политичари од СДСМ]]
[[Категорија:Директори на Управата за безбедност и контраразузнавање на Македонија]]