Разлика помеѓу преработките на „Арп 299“

Одземени 15 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1786601
с (Бот: Автоматизирана замена на текст (-.Така +. Така))
с (Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1786601)
[[Категорија:IC објекти]]
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Голема Мечка]]
 
[[sr:IC 694]]