Разлика помеѓу преработките на „Портал:Темплари“

Одземени 32 бајти ,  пред 7 години
с
Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q14616014
(Додавање на интервики)
с (Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q14616014)
[[Категорија:Портали|{{PAGENAME}}]]
[[Категорија:Историски портали|{{PAGENAME}}]]
 
[[fr:Portail:Ordre du Temple]]