UTC−01:00: Разлика помеѓу преработките

Додадени 1.144 бајти ,  пред 10 години
Создадена страница со: Податотека:Timezones2008 UTC-1.png|мини|десно|300п|UTC−01: Сино (декември), Портокалово (јуни), Жол...
(Создадена страница со: Податотека:Timezones2008 UTC-1.png|мини|десно|300п|UTC−01: Сино (декември), Портокалово (јуни), Жол...)
(нема разлика)