Разлика помеѓу преработките на „Мелница (Прилепско)“

с
Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q12286453
с (Bot: Migrating interwiki links, now provided by Wikidata on d:q12286453)
[[Категорија:Села во Општина Прилеп]]
[[Категорија:Прилепски села]]
[[bg:Мелница (Мариово)]]