Разлика помеѓу преработките на „NGC 2436“

Додадени 17 бајти ,  пред 8 години
с
Робот: Додава kk:NGC 2436
с (Робот: Брише pt,eo,sk,pl,ru,uz,sr,tr,uk,sh,hr,az,nl (strongly connected to mk:NGC 2431))
с (Робот: Додава kk:NGC 2436)
[[Категорија:Нов општ каталог]]
[[Категорија:Објекти во соѕвездието Рис]]
 
[[kk:NGC 2436]]
85.496

уредувања