Разлика помеѓу преработките на „Права“

Додадени 3 бајти ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
с
{{појаснување|Права}}
 
 
Поимот '''права''' може да се однесува на:
* [[Вистинска крв|Права крв]]   американска телевизиска серија True Blood
* [[Вистинска љубов|Права љубов]]   романтична и историска мексиканска теленовела
 
 
 
{{појаснување}}