Отвори го главното мени

Промени

Одземен 1 бајт ,  пред 11 година
с
Бот Менува: la:Eleuther
[[jv:Paus Eleuterus]]
[[ko:교황 엘레우테리오]]
[[la:EleuterusEleuther]]
[[nl:Paus Eleuterus]]
[[no:Eleuterius]]
21.521

уредување