Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Никулци за европски фудбалски клубови“

с
никулецот
(Нова страница: {{КатНик | статија = европски фудбалски клубови | новникулец = Европа-фудбалски-клуб...)
 
с (никулецот)
{{КатНик
| статија = [[Европа|европски]] [[фудбалски клуб]]ови
| новникулец = Европа-фудбалски-клубФК-никулец
| старникулец =
| категорија =