Разлика помеѓу преработките на „Предлошка:Country data Сомерсет“

Создадена страница со: {{ {{{1<noinclude>|country showdata</noinclude>}}} | alias = Сомерсет | flag alias = Somnew.png | size = {{{size|}}} | name = {{{name|}}} | altli...
(Создадена страница со: {{ {{{1<noinclude>|country showdata</noinclude>}}} | alias = Сомерсет | flag alias = Somnew.png | size = {{{size|}}} | name = {{{name|}}} | altli...)
(нема разлика)