Разлика помеѓу преработките на „Заграда“

Одземен 1 бајт ,  пред 6 години
с
с (Бот Брише: fa:براکت (missing))
[[eu:Parentesiak]]
[[fi:Sulkeet]]
[[fr:Crochet (typographie)Parenthèse]]
[[he:סוגריים]]
[[hr:Zagrade]]
[[no:Parentes]]
[[pl:Nawias]]
[[pt:ParênteseColchete (símbolo)]]
[[ru:Скобки]]
[[sh:Zagrade]]
85.496

уредувања