Разлика помеѓу преработките на „Шинон“

Одземени 16 бајти ,  пред 8 години
с
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
[[io:Chinon]]
[[it:Chinon]]
[[ja:シノン]]
[[nl:Chinon (Indre-et-Loire)]]
[[nn:Chinon]]
[[simple:Chinon]]
[[sl:Chinon]]
[[sr:Chinon (Indre-et-Loire)Шинон]]
[[sv:Chinon]]
[[uk:Шинон]]
85.496

уредувања