Разлика помеѓу преработките на „Дејвид Лојд Џорџ“

с
oтстранета Категорија:Категорија:Добитници на британскиот Орден за заслуги; додадена [[Категорија:Добитници на британскиот Орден за за...
с
с (oтстранета Категорија:Категорија:Добитници на британскиот Орден за заслуги; додадена [[Категорија:Добитници на британскиот Орден за за...)
[[Категорија:Велшки политичари]]
[[Категорија:Британски политичари]]
[[Категорија:Категорија:Добитници на британскиот Орден за заслуги]]
[[Категорија:Луѓе од Манчестер]]
[[Категорија:Родени во 1863 година]]