Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Пет столба“

с
Бот Додава: szl:Wikipedyjo:Pjyńć filarůw [r5544]
с (Бот Додава: szl:Wikipedyjo:Pjyńć filarůw [r5544])
[[sr:Википедија:Пет стубова]]
[[sv:Wikipedia:Grundprinciperna]]
[[szl:Wikipedyjo:Pjyńć filarůw]]
[[te:వికీపీడియా:ఐదు మూలస్తంభాలు]]
[[th:วิกิพีเดีย:ห้าเสาหลัก]]
59.415

уредувања