Разлика помеѓу преработките на „Селма Алије Каваф“

нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 3 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q3394731 (translate me))
 
{{Infobox Politician
| name = Селма Алије Каваф<br>Selma Aliye Kavaf
| image = Selma Aliye Kavaf cropped.jpg
| image size = 314 x 208
| caption =
5

уредувања