Спортска Сала Јасмин: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: {{Инфокутија стадион | име = Спортска Сала Јасмин | прекар = | слика ...)
 
Нема опис на уредувањето
| име = Спортска Сала Јасмин
| прекар =
| слика = [[File:SportsHallJasmin.png|210px]] | |
| целоиме =
| локација = ул. Браќа Хаџи-Тефови 28 <br> [[Кавадарци]], [[Македонија]]
377

уредувања