Разлика помеѓу преработките на „Реџеп Таип Ердоган“

Нема измена во големината ,  пред 8 години
с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 75 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q39259 (translate me))
с
| children = Ахмет Бурак, Булал, Есра
| party = [[Партија на правдата и развојот]]
| signature = Recep Tayyip Erdoğan Signaturesignature.svgpng
| signature_alt= Реџеп Таип Ердоган
| website = [http://www.basbakanlik.gov.tr/ Премиер]<br />[http://www.rte.gen.tr/ Реџеп Таип Ердоган]
5

уредувања