Filipmkd1

Членува од 8 септември 2012
Додадени 373 бајти ,  пред 9 години
нема опис на уредувањето
сНема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
{{ККПочеток}}
{{Babel|mk|en-3|sr-2}}
{{Активност на Википедија|year=2013|month=01|day=10}}
{{Корисник Оценувач}}
{{Корисник Уредувач}}
{{Корисник mk}}
{{Корисник en-3}}
{{Корисник sr-2}}
{{Корисник Македонија}}
{{Корисник:КК/en-mk}}
{{Корисник ВикиПроект Години}}
{{КККрај}}
* '''Филип Маркоски'''
* електронска пошта: ''markoski_filip@yahoo.com''
377

уредувања