Отвори го главното мени

Промени

Одземени 15 бајти ,  пред 6 години
с
Бришење на "Rijeka_COA.svg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Fastily поради: [...
|image_seal =
|seal_size =
|image_shield = Rijeka COA.svg
|shield_size =
|city_logo =