Разлика помеѓу преработките на „Риека“

Одземени 15 бајти ,  пред 7 години
с
Бришење на "Rijeka_COA.svg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Fastily поради: [...
с (Bot: Migrating 61 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1647 (translate me))
с (Бришење на "Rijeka_COA.svg", беше избришана од Заедничката ризница од страна на Fastily поради: [...)
|image_seal =
|seal_size =
|image_shield = Rijeka COA.svg
|shield_size =
|city_logo =