Разлика помеѓу преработките на „Вест (дневен весник)“

с
нема опис на уредувањето
(вовед)
с
price = 15 денари |
foundation = 2000 |
owners = [[ВАЦМедија ГрупацијаПринт Македонија]] |
language = [[Македонски]] |
political = [[неутрален]] |