Разговор за Википедија:Критериуми за брзо бришење: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
(Создадена страница со: Да има да мини|vozilo)
 
Нема опис на уредувањето
 
{{СЗР}}
Да има да
[[Податотека:Skoda yeti|мини|vozilo]]