Разлика помеѓу преработките на „Вистинска црква на Исус“

с
Бот Додава: hif:Isa masih saty girajaghar [r5530]
с (Бот Додава: ext, gan, kaa, mdf, sah, srn, szl)
с (Бот Додава: hif:Isa masih saty girajaghar [r5530])
[[he:הכנסייה האמיתית של ישו]]
[[hi:ईसा मसीह सत्य गिरजाघर]]
[[hif:Isa masih saty girajaghar]]
[[hr:Prava Crkva Isusova]]
[[hsb:True Jesus Church]]
2.747

уредувања