Разлика помеѓу преработките на „25 август“

Додадени 45 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: hif:25 August, hy:Օգոստոսի 25 [r5530]
с (Бот Додава: az:25 Avqust)
с (Бот Додава: hif:25 August, hy:Օգոստոսի 25 [r5530])
[[gv:25 Luanistyn]]
[[he:25 באוגוסט]]
[[hif:25 August]]
[[hr:25. kolovoza]]
[[ht:25 out]]
[[hu:Augusztus 25]]
[[hy:Օգոստոսի 25]]
[[ia:25 de augusto]]
[[id:25 Agustus]]
2.747

уредувања