Разлика помеѓу преработките на „Википедија:Категоризација“

с
нема опис на уредувањето
с (Bjankuloski06 ја премести страницата Помош:Категоризација на Википедија:Категоризација презапишувајќи врз пренасочување)
с
*'''[[Википедија:Портал/Помош]]''' е вистинско место за поставување прашања за категории.
 
{{Начела и напатствија}}
{{ОСНОВНОПОДРЕДУВАЊЕ:Категоризација}}
 
[[Категорија:Википедија:Помош]]
[[Категорија:Википедија]]