Океанија: Разлика помеѓу преработките

Одземени 63 бајти ,  пред 8 години
с
removing old-formated (incorrect) interwiki
с (Отстрането уредувањето на 217.16.90.97 (разговор), вратено на последната верзија на Addbot)
с (removing old-formated (incorrect) interwiki)
[[Категорија:Океанија|Океанија]]
[[Категорија:Океанија]]
 
[[az:Avstraliya və Okeaniya]]
[[crh:Avstraliya ve Okeaniya]]
24.401

уредување