МедијаВики:Sitenotice: Разлика помеѓу преработките

- Барање за администраторски статус на M4r51n
Нема опис на уредувањето
(- Барање за администраторски статус на M4r51n)
* Во тек е гласањето за доделување администраторски права на корисникот '''[[Корисник:M4r51n|M4r51n]]'''. Вашите коментари и гласови може да ги оставите '''[[Википедија:Барања за администраторски статус/M4r51n 2|овде]]'''.
* Следете ја Википедија на македонски јазик на [[File:Facebook icon.svg|15п|врска=http://www.facebook.com/pages/Vikipedija-na-makedonski-jazik/129953567065208]] '''[http://www.facebook.com/pages/Vikipedija-na-makedonski-jazik/129953567065208 Facebook]''' и на [[File:Twitter.svg|15п|врска=http://twitter.com/#!/wikipedia_mk]]''' [http://twitter.com/#!/wikipedia_mk Twitter]'''!