Александар I (Русија): Разлика помеѓу преработките

с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q15193
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:Q15193)
[[Категорија:Православни монарси]]
[[Категорија:Европски монарси од 19 век]]
 
[[io:Aleksandr 1ma di Rusia]]
127.201

уредување